
Deze vrouw wordt geplaagd omdat ze haar kind een ongewone ‘ordinaire’ naam wil geven

Een vrouw wordt op het internet uitgelachen omdat ze wil kiezen voor een bijzondere, ongewone naam voor haar kind. Velen vinden het ordinair en ‘niet kunnen in deze tijd’.
Ze deelt haar nieuwe naam op social media, maar de reacties zijn niet mals.
Ze schreef: *”Ik ben zwanger. Mijn man zegt dat hij ‘geen’ namen kan bedenken voor onze dochter.
“Ik heb een paar namen bedacht en ik vind ‘Ocean’ echt mooi, maar mijn man zegt dat het een ‘genante’ naam is. Zelf heeft hij echter nog geen enkele naam voorgesteld.”*
Sommige gebruikers op Mumsnet steunden de vader en gaven aan dat ze de naam ook niet mooi vonden. Sommigen lieten zelfs duidelijk merken dat ze er helemaal niets van moesten hebben.
Eén persoon schreef: “Probeer je eens voor te stellen dat je jezelf als volwassene voorstelt als ‘Ocean’. Het is wreed tegenover een kind en belachelijk en gênant voor een volwassene!”
Een ander grapte: “Tenzij je een Kardashian bent, niet doen.”
Weer iemand anders was het daarmee eens en reageerde: “Tenzij je een Kardashian bent, waarschijnlijk niet. Het is op zich een mooie naam, maar ik denk dat het net iets té apart is.”
Ook wat steun voor de ongewone naam
Anderen steunden de vrouw en vonden de naam juist mooi en uniek. Sommigen wezen er zelfs op dat het belangrijkste is dat je zelf een naam mooi vindt.
Iemand schreef: “Het is helemaal niet onredelijk om een naam te kiezen die je mooi vindt voor je kind. Dat is precies wat de meeste mensen doen.”
Een ander reageerde: “In Frankrijk zijn er veel ‘Océans’. Maar als je man het echt niet ziet zitten, moeten jullie verder zoeken. Heb je die websites of apps al geprobeerd waar jullie allebei afzonderlijk namen kunnen aanvinken? Dan laat de app zien welke jullie allebei leuk vinden.”